Závesy v expresívnej farbe, exotická záclona tkanina v terasových dverách, alebo možno dekoratívne vankúše v abstraktných vzoroch? Orientálny štýl v interiéroch má rád expresívny dizajn. Pri plánovaní usporiadania však odporúčame staviť na neutrálne pozadie a pozvať zaujímavé doplnky do hry. Svetlé steny budú dokonale vystaviť farebné detaily, a zároveň bude miestnosť stále harmonické a konzistentné.

Takže sa nebojte odvážnych a dokonca aj kontrastných kombinácií farieb, textúr a foriem. Blízkovýchodné a Ďalekého východu opatrenia sú dokonale premyslené chaos. Snívate o kresle pokrytom látkou velvetv duete s kovovou podlahou? bez problémov! Nechajte svoju fantáziu voľne behať a nechajte sa trochu zblázniť. Orientálne dekoratívne tkaniny, ktoré sme pre vás pripravili v našom internetovom obchode / veľkoobchod s látkami, vám pomôže zaviesť závan exotiky do vášho domova.
Orientálne dekoratívne tkaniny
Pri nákupe dekoratívne tkaniny, dávajte pozor na kvalitu spracovania. Dobrý materiál sa vyznačuje trvanlivými vláknami, silnou a hustou väzbou a správnym povrchom. Vďaka tomu vyzerá nielen krásne v interiéroch, ale je tiež veľmi odolný. Odolný voči ohňu a mechanickému poškodeniu – ťahanie, oder a prasknutie. Vďaka odpudzujúcemu povlaku sa prakticky nezašpiní a možné škvrny sa ľahko odstránia z jeho povrchu. Všetky dekoratívne tkaniny dostupné v našom internetovom obchode sú:

vynikajúci dizajn,
vysoká kvalita spracovania,
živé, sýte farby – farby nezmizne a nemení pod vplyvom slnečného svetla,
širokú škálu orientálnych vzorov,
veľmi dobré parametre pevnosti,
odolné voči nečistotám a jednoduché čistenie.

Orientálne tkaniny ponúkané v našom internetovom obchode bude fungovať perfektne ako záclony materiálu. Sú tiež ideálne pre dokončovacie čalúnený nábytok a dekoratívne vankúše. Bohaté farby a zaujímavé textúry uľahčujú nájdenie vášho obľúbeného vzoru. Pozrite sa, čo máme pre vás!