Zamatová tkanina – čalúnenie, záclony, Zamatový materiál

Vytváranie materiálov z polyesterových vlákien vám umožní poskytnúť im akúkoľvek textúru vďaka vhodnému zloženiu nití a osnovy. To je aj prípad zamatových tkanín. Hodvábna, kašmírová alebo zamatová štruktúra vyzerá veľmi rafinovane a dokonale dopĺňa interiéry štylizované, eklektické a v glamour verzii. Zamatový materiál je ideálny ako surovina na závesy, prikrývky a obliečky na vankúše. Je tiež vhodný ako čalúnenie tkaniny. Ak chcete zmeniť vzhľad spálne alebo obývacej izby a pridať dekoratívny charakter k nim, stojí za to dosiahnuť na jednu zo zamatových tkanín z fabricworld.eu. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili so sortimentom záclonových materiálov a tých, ktoré sú určené na zakrytie čalúneného nábytku!

Zamatová záclonová tkanina – ideálna dekorácia pre všetky dvere okien a terás

Nepochybne, usporiadanie okna je potrebné, keď nechcete používať vonkajšie žalúzie. Avšak, okrem praktickej funkcie, použitie záclon má predovšetkým dekoratívnu hodnotu. Zamatová záclonová tkanina je ideálna na zakrytie okien, ako aj dverí terasy. Môžete si vybrať napríklad francúzsku zamatovú tkaninu,ktorá má jemne rebrovaný štruktúru. Vďaka tomu pridáva originalitu do každého interiéru. V slnečných lúčoch, ktoré spadajú do interiéru z priľahlého okna, bude nepochybne trblietavé Lesk Velvet. Stojí za zmienku, že každý závoj tkaniny Welwet z nasledujúcej ponuky je k dispozícii v plnej palete farieb, ktorá vám umožní, aby zodpovedali dokonale zvolenej usporiadanie, farebnú schému stien alebo zariadení. Pre štylizované interiéry okrem hladkej textúry si môžete z našej ponuky vybrať aj zvitok s kvetinovým vzorom, ktorý bude fungovať nielen ako opona, ale aj posteľná prikrývka.

Zamat – čalúnenie tkaniny pre renováciu starého a čalúnenia nového nábytku

Keď sa už používa sedací nábytok, je potrebné zvoliť čalúnenie tkaniny, vďaka ktorej môžu vyzerať ako nové. Zamatové tkaniny, ktoré ponúka náš internetový/veľkoobchodný obchod s dekoratívnymi, čalúnenými a závesovými tkaninami, sú perfektné. Skvelou voľbou pre tie štylizované bude francúzska zamatová tkanina. Welwet tkanina s hladkou, kašmír-ako štruktúra sa môže stať čalúnenie materiál, ktorý vám umožní obnoviť pooch, ležadlo longue alebo pohovka v louisianskom štýle. Pre čalúnenie nového aj starého nábytku bude tiež Mustang. Obe majú hydrofóbny povlak, vďaka ktorému sa všetky nečistoty dajú veľmi ľahko odstrániť a zároveň majú exkluzívny povrch s miernym leskom. Preto spĺňajú moderné potreby, kombinujú praktické technologické riešenia, dobré parametre pevnosti s vynikajúcim dizajnom. Velúr je čalúnenie tkaniny, ktorá sa zmestí aj do minimalistických interiérov, čo im náznak luxusné povrchovej úpravy.

Farby na obrazovke monitora sa môžu mierne líšiť od pôvodnej farebnej schémy tkanín v dôsledku rôznych typov monitorov a ich kalibrácie.