Prémiová tkanina

Kategória Premium je dekoratívny dekoratívny materiál, ktorý bude apelovať najmä na kreatívnych a kreatívnych ľudí. Tkanina je vyrobená v žakárovej technológii. To zaručuje vysokú detailnosť a hladkosť vzorov. Tieto funkcie sú žiaduce najmä s krásnym kvetinovým dizajnom zloženým zo súčasných farieb, ktorý ponúka náš internetový obchod / veľkoobchod s dekoratívnym, čalúnením, záclonové tkaniny. Tento čalúnenie tkaniny z tkaniny svetovej on-line veľkoobchodný sortiment funguje dobre ako po celom nábytku a na vankúše sami.

Mariposa – čalúnenie tkaniny v fabric svete

Čalúnená hoker v exotických listoch? prečo nie! Urban jungle opatrenia sú jedným z najzaujímavejších interiérových trendov. Materiál v rastlinných motívoch sa krásne prezentuje nielen vo forme záclon a textilných prísad. Exotické listy a kvety tiež vyzerajú skvele na nábytok. Džungľa tkaniny bude preto fungovať ako čalúnenie materiálu. Hustá žakárová väzba a odolné polyesterové vlákno ho robia mimoriadne odolným. Odolný voči mechanickému poškodeniu a prasknutiu. A vďaka vysokokvalitnej povrchovej úprave je možné všetky nečistoty rýchlo a účinne odstrániť z povrchu materiálu.

Vzorovaná tkanina.

Krásne vzory pre žakárové tkanie.

Krásny dizajn zložený z moderných farieb.

Vysoko kvalitná čalúnená tkanina. Vyzerá to skvele na celom nábytku, rovnako ako na vankúšach.

Šírka tkaniny = 140 cm alebo 280cm

1 ks = 0,5 m bežného

Silu
0%
Farby
0%
Hmotnosť
0%
Umývateľné
0%
Dizajn
0%
Oderu
0%

Karta produktu: Informácie o produkte a jeho vlastnostiach.

Farby na obrazovke monitora sa môžu mierne líšiť od pôvodnej farebnej schémy tkanín v dôsledku rôznych typov monitorov a ich kalibrácie.