Hladká tkanina

Široká škála hladkého nábytku a záclonových tkanín je k dispozícii v našom online materiálovom veľkoobchodnom katalógu. Rafinovaná kolekcia zbierok je reakciou na potreby jednotlivých užívateľov a profesionálnych interiérových dekoratérov. Hladké tkaniny tejto kategórie, ktoré náš internetový obchod /veľkoobchodník ponúka s dekoratívnymi, čalúnenými a závesnými tkaninami, dokonale dopĺňajú akékoľvek usporiadanie – od klasických a štýlových prvkov, cez modernistku a napodobňujúce kožu až po vyhradené detské priestory končiace. Pestrý dizajn ide ruka v ruke s najvyššou kvalitou spracovania pomocou klasických metód a najnovších technológií.

Fuego – Zamatová tkanina na Fabric World

Exkluzívny čalúnený materiál z kolekcie Velvet Fuego prinesie do interiéru závan luxusu. Hladká tkanina napodobňujúca zamat vyzerá skvele na nábytok. Mäsitá textúra s jemným leskom dokonale harmonizuje s prírodným drevom. Okrem toho, trblietavý povrch poskytuje zaujímavú hru svetelných odrazov.

Materiály z kolekcie Fuego určite ocení každý, kto hľadá najvyššiu kvalitu. Silná väzba a vysoká hmotnosť robia čalúnený nábytok pokrytý touto látkou skutočnou investíciou pre ďalšie roky. Lem je odolný proti oderu a mechanickému poškodeniu. Prakticky sa nezašpiní a možné škvrny sa veľmi ľahko odstránia. Materiál preto bude fungovať nielen v obytných interiéroch, ale aj v komerčných priestoroch. Takže môžete tiež dokončiť nábytok pre kaviarne, reštaurácie alebo taverny s jeho pomocou.

Hladké čalúnenie tkaniny – ideálne pre interiéry v akomkoľvek štýle

Dizajn čalúnené stoličky s mäkkým zamatom prináša na myseľ štýl ušlých epoch. Velúrové poťahy však vyzerajú skvele aj v moderných interiéroch – klasických aj moderných. Zamatová fuego hladká tkanina je skvelou voľbou pre pôvab, champton alebo newyorský salón. Plyšový nábytok sa zmestí aj do eklektických aranžmánov. Ak sa zase máte chuť trochu avantgardné a nebojte sa odvážnych riešení, môžete pozvať velúrové kreslo do podkrovia priestoru. Mäkká, hladká tkanina na surovom priemyselnom pozadí vytvára naozaj obrovský dojem.

Farby na obrazovke monitora sa môžu mierne líšiť od pôvodnej farebnej schémy tkanín v dôsledku rôznych typov monitorov a ich kalibrácie.