Tkanina svet vzorované tkaniny

Máte radi vzorované tkaniny a chcete okoreniť svoje interiéry? Pozrite sa, čo náš internetový obchod ponúka. V tomto článku nájdete veľa inšpirácií a tipov, ako kreatívne používať viacfarebné materiály. Vďaka nim osviežíte nábytok a úplne zmeníte výzdobu vášho domova!

Kvetinové vzory

Móda pre kvetinové motívy nikdy neprejde. Avšak len v Fabric World nájdete nezvyčajné tkaniny, ktoré potešia intenzitu a množstvo farieb. Môžete si vybrať z týchto:

  • tradičné ruže – malé, pergoálne rastúce aj väčšie – očarujúce a expresívne,
  • tropické kvety obklopené papradím,
  • modrozelené listy,
  • rôzne druhy kompozícií, zložené napríklad z pivonkových výrobkov.

Ponúkame hlavne žakárové tkaniny, ideálne pre podšívku nábytku a šitie obliečok na vankúše. Kvety dopĺňajú rustikálny, klasický a parížsky štýl. Ak chcete mierne diverzifikovať usporiadanie domu, určite budú fungovať skvele. Do interiéru prinesú dych sviežosti!

Zvieracie odtlačky

Rovnako populárne sú tkaniny so živočíšnymi motívmi. Veľmi často sa používajú na diverzifikáciu jednotného usporiadania. Impozantný gauč v motýľoch a vtákoch bude vyzerať skvele v strede obývacej izby, kde dominujú pastelky alebo odtiene bielej. Čím väčšia je téma, tým ťažšie je zladovať konkrétny dekor, ale v tomto ohľade stojí za to experimentovať. V našom internetovom obchode si môžete kúpiť vysoko kvalitné materiály s levom, tigrom a zebrou, ale môžete sa tiež rozhodnúť pre tradičné coug hádanky. Každý z nich je pôsobivý!

Kde sa môžu tieto typy položiek zobraziť? Dravé cicavce budú skvelým doplnkom v podkroví a modernom štýle. Jemné motýle dokonale zapadajú do detských izieb a vtáky sa odporúčajú predovšetkým pre útulné rustikálne interiéry. Veľa však závisí od toho, s akými motívmi zvierat sa bude týxovať. Existuje veľa možností, takže to všetko závisí od vašej kreativity.

Geometrické motívy

Geometrické vzory sú klasické, veľmi rád a ľahko používaný dizajnérmi. Sú spojené najmä so šesťdesiatymi, keď dominovali nielen v interiéri, ale aj v móde. Dodnes majú veľa nasledovníkov a sú široko používané. Sú dokonalým doplnkom jednotných priestorov.

V našom obchode s tkaninami nájdete dvoj- aj viacfarebné materiály. Niektoré pripomínajú mozaiky, iné vytvárajú optické ilúzie. Potešia sa intenzitou farieb a môžu úplne zmeniť miestnosť, ktorú zdobíte. Hodia sa predovšetkým do vintage štýlu, ale môžete ich aplikovať v akomkoľvek štýle – niektoré z nich sú veľmi všestranné. Použite ich na vytvorenie bezkonkurenčných záclon a efekt vás prekvapí!

Pôvodné vyhlásenia

Surreálne tigre v modrej a zelenej džungli je jedným z našich mnohých návrhov pre tých, ktorí hľadajú niečo naozaj špeciálne. Vzorované tkaniny sú nielen štandardnými motívmi, ale aj nezvyčajnými kombináciami pre tých, ktorí chcú byť originálni. Môžu byť použité na modriny nábytok a vankúše v dome, ale aj v komerčných priestoroch. Pri stolovaní sa odporúča káva a materiály s levanduľou. Pre snílkov však máme žakárové tkaniny s farebnými vtákmi a nápismi: láska, lietanie, sny.

Tento druh čalúnenia môže zmeniť starý, opotrebovaný kus nábytku na nepoznanie. Preto vám odporúčame renovovať – samostatne alebo s pomocou profesionálneho čalúnenia. Niekedy stačí trochu osviežiť pohovku alebo pohovku, aby ste mohli slúžiť svojej rodine aj v nasledujúcich rokoch. Tak sa jej snaž dať druhý život!

prečo?

Seba-dizajn rozvíja kreativitu a umožňuje vytvoriť jedinečný, dokonale prispôsobený interiér. Preto sa mnohí ľudia vzdá nákupu štandardného nábytku a robia predmety „s dušou“. Vzorované tkaniny vám určite uľahčia túto úlohu. Pozrite sa na našu ponuku a objednajte si niečo špeciálne ešte dnes!

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.