Jemné závesy alebo rímske žalúzie z pastelových diamantov, koberec v abstraktnom vzore alebo ozdobné vankúše s geometrickým motívom sú zaujímavým štylistickým akcentom v interiéroch. Materiály v kruhoch, štvorčekoch a trojuholníkoch sa v mnohých aranžmánoch cítia skvele. Od škandinávskeho minimalizmu až po retro až po moderný dekor. Alebo snívate o mestskom byte v štýle džungle? Prosím! V našom internetovom obchode / veľkoobchod s látkami máme presne to, čo hľadáte. Žakárová džungľa tkaniny vám pomôže cítiť náhradu za džungľu aj v srdci veľkého mesta. Materiál v krásnom rastlinného vzoru je ideálny pre okenné závesy, nábytkové krytiny alebo dekoratívne vankúše.
Tkaniny v geometrických vzoroch
Existuje pomerne málo spôsobov, ako zaviesť geometrické tvary do interiéru. Ak máte radi minimalistické usporiadanie najviac, dať na materiál v jemnej, pastelový vzor. Mätová zelenina, jemná modrá a ruže, levanduľa alebo sivé holuby nenarušia dojem harmónie a pokoja.

Nemáte nápad na zaujímavú spálňu dekor v vintage klímu? Tkaniny v geometrických motívoch bude v tomto prípade, ako našiel. Retro štýl má rád výrazné doplnky a kontrasty. Takže sa nebojte silných akcentov. Žlté diamanty na vankúšoch? Ikonická ležadlo longue v farebných trojuholníkoch? Alebo okenné závesy v mestskej džungli klímy? Voľba je na vašej. Aranžmány inšpirované štýlom ušlých epoch budú naozaj trvať veľa. Okrem toho je tu veľmi vítaný eklektivizmus foriem.
Vynikajúca kvalita a dobrý dizajn
Silné polyesterové vlákna a trvanlivé žakárové tkaniny robia naše dekoratívne tkaniny geometrickými, abstraktnými alebo džungľové motívy, ktoré si užívajú oko a sú mimoriadne odolné. Nie veľmi hnijúce a odolné proti prasknutiu. Správne dokončená a potiahnutá špeciálnym povlakom, materiál je:

Horľavé
odolné voči nečistotám,
ľahko sa čistí.

Naše tkaniny v geometrickom vzore preto môžu byť úspešne použité aj pre čalúnenie nábytku. Alebo možno dávate prednosť kreslu alebo stoličky pokryté jungle materiálom? Bez ohľadu na to – nájdete to s nami v rôznych farebných variantoch. Zistite si, ktorý z nich sa vám páči najlepšie!