Floristické motívy sú jedným z najuniverzálnejších interiérových trendov. Dekoratívne zavesové látky a kvetované poťahové látky upútavajú pozornosť a oživujú usporiadanie spálne, obývacích izieb alebo jedálne. Môžete ich úspešne použiť v obytných aj komerčných priestoroch – stoličky a kreslá pokryté luxusným materiálom dokonale zapadajú do výzdoby napríklad intímnej kaviarne v retro štýle. Naše čalúnené látky sú vhodné na zakrytie celého nábytku lub iba samé vankúše.
Poťahové látky s kvetmi
Rastlinná výzdoba na nábytok zostane v móde bez ohľadu na sezónu. Čalúnené a barové stoličky, ako aj kreslá a pohovky pokryté mäkkým materiálom sú ideálne pre klasické, moderné alebo retro interiéry. Čalúnené látky v kvetoch sa môže stať veľkým dekoratívnym prvkom v miestnosti. Sú tak expresívne samo o sebe, že už nepotrebujú žiadne ďalšie dekorácie. Vyzerajú krásne v spoločnosti prírodného dreva. A tiež na pozadí bielej, šedej alebo farebné steny.

Náš internetový obchod / veľkoobchod s látkami ponúka čalúnené materiály kombinujúce dobrý dizajn, silnú väzbu a starostlivé prevedenie. Vďaka tomu sú prakticky nezničiteľné – odolné voči utieraniu, nečistotám a slnečnému žiareniu. Živé, sýte farby nemenia sa ani nevyblednú
Záclonové látky s kvetmi
Jednotlivé záclonové látky sa líšia nielen dizajnom, ale predovšetkým typom látky a spôsobom dokončovania. Silné polyesterové vlákno a zodpovedajúcim spôsobom hustá technika tkania sa priamo premieta do:

vysoká pevnosť,
nízka stlačiteľnosť
nízka priepustnosť svetla.

Dobré závesy budú dokonale stmavnúť každú miestnosť. Na druhej strane, správny spôsob impregnácie robí materiál horľavý, odolný voči nečistotám a tiež veľmi ľahko sa čistí.

V našom internetovom obchode nájdete najkvalitnejšie dekoratívne závesy a čalúnenie materiálov v kvetoch v mnohých farbách a vzoroch. Obe žakárové tkaniny a luxusné, mäsité velúr.