V sortimente nášho on-line veľkoobchodníka existuje celý rad dekoratívnych vankúšov,ktoré sú vynikajúcou výzdobou každého interiéru. Hansel ponúkame s veľkou pozornosťou k detailu, s použitím najo kvalitných materiálov. Výrobky v tejto kategórii boli zdobené zvieracími motívmi, ktoré vyzerajú veľmi elegantne. Nájdete tu vzory s roztomilými psami, majestátne jelení a bažanty, alebo farebné motýle zobrazené na kvetinovom pozadí.

V sweb pats / veľkoobchod s Fabric World tkaniny ponúkame dekoratívne doplnky najlepšej kvality, ktorých cena je veľmi cenovo dostupné! Každý vankúš v tejto kategórii je vyrobený z kvalitnej žakárovej tkaniny, ktorá sa vyznačuje príjemnou textúrou a atraktívnym vzhľadom. Materiál sa aplikuje krásne motívy so zvieratami, vyznačuje sa sviežim a vynikajúcim dizajnom, takže celá vec vyzerá veľmi zaujímavo. Hansel môže byť použitý ako ozdoba miesta na sedenie v obývacej izbe, budú tiež dobre fungovať v spálni.
Dekoratívne vankúše so zvieratami
Pri výbere kúpiť dekoratívne vankúše v našom sklade, máte zaručenú najvyššiu kvalitu. To všetko je spôsobené tkaninou, z ktorej bol vyrobený hansel. Žakár je materiál ocenený čalúnením. Vyznačuje sa hustou väzbou, vďaka ktorej je odolná voči mechanickému poškodeniu. Motívy u domácich zvierat boli vytlačené pomocou vynikajúcich farbív, ktoré nezmiznú pod vplyvom slnečného svetla. Vďaka tomu naše dekoratívne doplnky vyzerajú dlho dobre.

Modely zobrazujúce lesné zvieratá si zaslúžia osobitnú pozornosť v našom sortimente. Krásne jelše a bažanty sú aplikované na pruhované pozadie, takže vankúš vyzerať veľmi elegantné a očarujúce. Ponuka obsahuje aj zaujímavé návrhy pre milovníkov pastelových farbív, ktoré dominujú hansels so psami, koňmi alebo byvolmi. Odporúčame tiež ďalšie dekoratívne doplnky z nášho sortimentu, kde nájdete obrusy s rôznymi motívmi.