Odporúčame vám oboznámiť sa so sortimentom dekoratívnych vankúšov, ktoré sú k dispozícii v mnohých pohľadoch. V našom obchode / sklade s látkami na Vás čaká veľký výber hansel zdobené rastlinnými motívmi. Vďaka rôznym dizajnom medzi produktmi zhromaždenými v katalógu si každý zákazník určite nájde ten správny model pre seba! V tejto kategórii dekoratívne vankúše v variante v kvetoch. Odporúčame vám tiež skontrolovať zostávajúce návrhy z obchodu.

Každý dekoratívny vankúš je dostupný v našom sklade bol vyrobený s najväčšou pozornosťou k detailu. Pre výrobu sme použili najúsne kvalitné žakárové tkaniny, ktoré sú vysoko oceňované medzi odborníkmi. Je to materiál s vysokou hustotou a zaujímavou textúrou, vďaka ktorému jasiek z neho vyzerá veľmi atraktívne. Výrobky sú zdobené kvetinovými vzormi, takže budú vyzerať dobre ako ozdoba gauča v obývacej izbe alebo posteľ v spálni. Rastlinný motív bol vytlačený na tkanine – na to sme použili najúslnejšie farbiná.
Dekoratívne vankúše v kvetoch
Predstavujeme žakárové vankúše v kvetoch, ktoré si zachovávajú svoj atraktívny vzhľad po dlhú dobu. Je to predovšetkým vďaka materiálu, ktorý sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu, čo z neho robí vynikajúcu surovinu pre dekoratívne modely. Aj rastlinné motívy eschy na povrchu jazmínu sa vyznačujú silou vďaka moderným pigmentom odolným voči UV žiareniu. Dizajn použitý na našich látkach je štýlový a rozmanitý, a preto je každý výrobok skutočnou výzdobou každej miestnosti.

V cene zakúpeného produktu dostanete aj kazetu, ktorá sa vyznačuje vysokou elasticitou a vysokou kvalitou. Ponúkame vankúše v kvetoch v štandardnej veľkosti 45×45 centimetrov. Môžu byť úspešne použité ako dekoratívne doplnky pre dovolenku set. Odporúčame vám tiež skontrolovať zostávajúce produkty v katalógu nášho skladu. Ponúkame m.in. so zvieratami, obrusy s rastlinnými motívmi, Vianoce alebo iné zaujímavé vzory.