Ak chcete vytvoriť atmosféru pôvabu vo vašej obývacej izbe, odporúčame vám pozrieť sa na naše dekoratívne vankúše! V tejto kategórii predstavujeme výrobky vyrobené zo zamatovejtkaniny, ktorá sa vyznačuje príjemnou dotykovou, mierne lesklou textúrou. Takýto doplnok môže byť použitý v akomkoľvek usporiadaní. Hansels ponúkame v mnohých farebných variantoch – pastelových aj intenzívnejšie. V sortimente nášho obchodu / veľkoobchodník s tkaninami nájdete niekoľko desiatok modelov dekoratívnychvankúšov, ktoré predávame spolu so zodpovedajúcimi kazetami.

Zamatová tkanina,z ktorej sme vyrábali naše vankúše,je mimoriadne elegantný dekoratívny materiál a vďaka svojej nádhernej textúre dodáva každému interiéru charakter. Odporúčame výrobky z neho pre izby s glamour dizajnom, budú tiež dobre fungovať pre obývaciu izbu alebo spálňu s orientálnym usporiadaním. Predovšetkým vám však hansel tejto kategórie poskytne maximálny komfort počas vašej dovolenky – pretože sú hodvábne mäkké a jemné. Je to tiež kvôli elastické kazety, s ktorými sme naplnili každý obliečka na vankúš.
Zamatový vankúš vo vašej domácnosti
Hoci cena nášho hansel je cenovo dostupné, poskytujeme najvyššiu kvalitu našich lastovičky. Zamatový materiál sa vyznačuje nielen svojím krásnym vzhľadom a príjemnou dotykovou textúrou, ale aj vysokou pevnosťou. Je to vysokonásobná tkanina, takže vykazuje pôsobivý odolnosť proti oderu, ktorá zaručuje atraktívny vzhľad vankúšov na dlhú dobu. Aj ich farba zachováva intenzívny odtieň aj po mnohých praniach v automatickej práčke. To všetko robí náš hansel perfektné dekoratívne doplnky pre dom.

Krásny vankúš zo zamatovej tkaniny bude zaujímavým doplnkom priestoru na posedenie vo vašej obývacej izbe. Zamatový jazmín je možné úspešne použiť aj v spálni – na spanie aj na dekoratívne účely. Odporúčame vám skontrolovať aj ďalšie modely, ktoré sme pripravili v našom sortimente. V Fabric World nájdete dekoratívne doplnky m.in. so zvieracími, rastlinnými, geometrickými motívmi.