Ak chcete priniesť sviatočnú atmosféru do vášho domova, odporúčame naše vynikajúce dekoratívne doplnky. V online sklade sme pripravili veľký výber nádherných dekoratívnych vankúšov, ktoré boli obohatené o vianočné a veľkonočné motívy. S pomocou produktov zhromaždených tu, môžete vytvoriť magickú atmosféru v akomkoľvek interiéri, bez ohľadu na jeho usporiadanie! Vankúše predávame spolu s mäkkými kazetami, ktoré zaručujú optimálnu podporu počas popoludňajšieho zdriemnuť.

Keď urobíte nákup v obchode / sklade s fabric world tkaniny, dostanete dekoratívne vankúše, ktoré majú nielen atraktívny vzhľad, ale aj odlíšiť ich s vysoko kvalitné spracovanie. Vyrobili sme ich z najúplnenejšieho žakáru, ktorý je ideálny ako surovina pre dekoratívne modely. Tkanina sa vyznačuje vysokou pevnosťou oderu – vďaka hustej väzbe, ktorá sa v nej používa. Vďaka svojej zaujímavej textúre vyzerá materiál veľmi pevný, čo sa premieta do estetického vzhľadu nášho dekoratívneho hanselu so sviatočnými a veľkonočnými vzormi.
Vianočné dekoratívne vankúše
Vysoká kvalita našich vankúšov je doložená nielen samotným materiálom, ale aj potlačami, ktorými sú zdobené. Vianočné motívy sú vyrobené z kvalitných pigmentov, ktoré nezmiznú pod vplyvom slnečného svetla, takže si zachovávajú intenzitu farieb po dlhú dobu. Naše dekoratívne vankúše budú fungovať nielen pre súkromné použitie. Môžete použiť krásne veľkonočné alebo vianočné obliečky na vankúše v usporiadaní jedálne, vytvára správnu atmosféru pre nadchádzajúce oslavy.

Predstavujeme veľký výber dekoratívnych vankúšov, ktoré sa vyznačujú zaujímavým, slávnostným dizajnom. Pri príležitosti Vianoc si môžete vybrať motívy zobrazujúce sv. Santa Claus s rozprávkovým štýlom, alebo vianočné ozdoby v červeno-zelenej farby. Na veľkonočné oslavy budú fungovať obliečky na vankúše s roztomilými zajačikmi obklopené farebnými kvetmi a veľkonočnými vajíčkami. Ponúkame tiež hansel s ďalšími motívmi m.in. chorôb rastlín a zvierat.