Dekoratívne tkaniny – prehľad vzorov

Zručný výber materiálu umožňuje realizáciu unikátnych projektov šitého na mieru. Pri pohľade na správny produkt, stojí za to venovať pozornosť pôvodnej dekoratívne tkaniny, ktoré on-line obchod / veľkoobchod s fabric world tkaniny má vo svojej ponuke. V tomto zázname sa dozviete viac o moderných textilných trendov, rovnako ako vidieť, aké výrobky môžete dosiahnuť získať očarujúce doplnky vo vašom interiéri. vitaj!

1. Tkanina s rastlinným motívom – zmení každý byt

Ak hľadáte nový materiál nafff vankúše alebo záclony, vaša pozornosť bude určite upozorniť na produkt inšpirovaný rastlinným motívom. Takýto model je najhorúcejším trendom poslednej sezóny. To vám umožní pridať radostný charakter do miestnosti a nádherne oživiť. Orientálne dekoratívne tkaniny Jungle White, navrhnutý naším on-line veľkoobchodník, je ideálny pre zdobenie akéhokoľvek interiéru. Exotický akcent sa môže objaviť ako na malé obliečky na vankúše a na celom nábytku, čo predstavuje tému usporiadania. Šťavnaté farby a zaujímavý vzor nielen priťahujú pozornosť hostí, ale aj pozitívne ovplyvňujú náladu domácnosti, zlepšujú pohodu. Prezentované tkaniny v kvetoch je ideálny návrh pre všetkých, ktorí snívajú o trochu zeleného priestoru v byte.

2. Velvet – a to nielen pre kráľovské interiéry

S mnohými tvárami – zamatová tkanina – to je ďalší materiál stojí za to venovať pozornosť. Zamatové dekoratívne tkaniny s elegantným vzhľadom sa čoraz viac používajú na usporiadanie moderných interiérov. Umožňujú, aby sa výzdoba útulnejšie, spĺňajú očakávania aj tie najnáročnejšie aesets. K dispozícii v našom internetovom obchode Gloss Velvet je nielen neuveriteľne mäkký a príjemný na dotyk. Vyznačuje sa tiež krásnym leskom, ako klenot, ktorý vám umožní zdôrazniť jedinečný charakter bytu. Tento druh materiálu vyzerá obzvlášť elegantne na vankúšoch, ale môžete ho tiež úspešne použiť na šitie záclon alebo dokonca ako kryt pre vašu obľúbenú sedaciu pohovku. Fuego a francúzske zamatové tkaniny sú tiež stojí za odhlasovaní.

3. Melange tkaniny – klasika, ktorá nevycháde z módy

Ďalším návrhom nájdete v tkanine svetovej veľkoobchodnej ponuky je Diego Melange dekoratívne tkaniny. Szenile – materiál z vlákien rôznych farieb dokonale zapadá do trendu interiérovej nostalgie, ktorý sa prejavuje napríklad v láske k vintage nábytku. Tlmené farby, vybrané v spolupráci s najlepšími dizajnérmi, rovnako ako jemný vzor uľahčujú integráciu do výzdoby každého bytu. Je obzvlášť dobré pre priestory usporiadané v škandinávskom, klasickom, provensálskom a rustikálnom štýle.

4. Materiál s geometrickým vzorom – podstata moderného štýlu

Ak chcete rýchlo vytvoriť premenu interiéru, pomôže vám neobvyklé tkaniny s geometrickým vzorom z kolekcie Ariton & Fariton. Tieto vzorované materiály dokonale kombinovať s modernými farbami, čo byt úplne novú tvár bez nutnej úplnej zmeny dekoru. Správne zložený so zvyškom prísad vytvorí dynamický celok, bez drvivej klímu bytu. Tkaniny. Táto tkanina bude vhodná najmä pre moderný, minimalistický a modernistický dizajn. Môžete ho použiť napríklad na obliečky na vankúše alebo ako zábal mládežníckeho nábytku.

Zhrnutie

Tkané s presnosťou a vášňou dekoratívne tkaniny ponúkané v našom internetovom obchode vám umožní vytvoriť svoj sen design. Ich farba bude ľahko zodpovedať povrchovej úprave vášho bytu, pretože všetky produkty sú ponúkané v širokej škále farieb. Či už ste milovník klasických alebo moderných aranžmánov, zbierky k dispozícii na Fabricworld.eu určite nájsť niečo pre seba.

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.